Poznajmy się lepiej!

Mam na imię Ola i jestem kreatywną duszą, od dziecka kochałam prace plastyczne i występy na scenie, zawsze chciałam dzielić się swoimi emocjami i sprawiać, żeby dzięki nim inni coś poczuli.

Lubię dobre jedzenie, kolory i Wesa Andersona. I bardzo lubię twórczo pracować z ludźmi.

Moim ulubionym miejscem w Internecie jest Instagram, pokazuję tam swoje życie, to nad czym aktualnie pracuję i to co mnie ciekawi. Zajrzyj na @ola.artyszuk, żeby poznać mnie lepiej.

Jesteś w miejscu, do którego…

…doprowadziła mnie długa droga, poprzez  działania w różnych obszarach. Cieszę się, że tu się spotykamy, bo właśnie tu przyprowadziły mnie moje doświadczenia. Chcę się teraz nimi z Tobą dzielić, by pomóc odkryć Ci Twój twórczy potencjał, z którego być może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy. 

Nie martw się jeśli nie jesteś artystką. Może prowadzisz swój mikrobiznes, lubisz podróżować, albo po prostu czytać książki – ze mną utwierdzisz się, że to co robisz nie tylko ma sens, ale jest bardzo ważne. Odkryłam, że można to uzyskać, uwalniając swoją kreatywność w dowolnym obszarze, a narzędziem, które pozwoli Ci to dostrzec może być nawet Twój telefon, bo językiem naszych czasów jest język wideo.

Chcesz dowiedzieć się, co zbudowało moje doświadczenie? Zajrzyj do portfolio. Ze mną będziesz mogła wyrazić się, tworzyć i przy tym dobrze bawić.